HAKKIMIZDA

ŞÖLEN ÇAY , çayı sadece ticari bir meta olarak görmüyor. Paketin dışındaki değil, içindeki kaliteye önem veriyor. Bu 5000 yıllık bitkinin saflığına, inceliğine, güzelliğine saygı duyuyor, onu seviyor.

ŞÖLEN ÇAY TİC.LTD.ŞTİ Sürmene’de kuruldu. Çağın ileri teknolojisine sahip ŞÖLEN ÇAY Fabrikasında, TSE ve ISO Standartlarında günde 150 ton yaş çay işleme, yılda 15.000 ton kuru çay paketleme kapasitesine sahiptir. Şölen markalı çaylar, değişik ebatlarda, ayrı ayrı lezzet farkıyla paketlenmekte ve tüketime sunulmaktadır.

ŞÖLEN ÇAY sıradan bir çay fabrikası olmanın ötesine geçmiştir. Kaliteli çay ancak bilimsel yöntemler ve çağdaş teknolojiyle üretilebilir. Çayla ilgili çalışma yapan bir japon bilim adamı şöyle diyor: “ Çayın tadında, onu dayanılamayacak bir şey haline koyan ve idealleştirmeye müsait ince bir güzellik var.” İşte ŞÖLEN ÇAY bu güzelliğe saygı duyuyor ve damak tadından ödün vermeden çayı sizlere çağın ileri teknolojisiyle sunuyor.

ŞÖLEN ÇAY, çayı sadece ticari bir meta olarak görmüyor. Paketin dışındaki değil, içindeki kaliteye önem veriyor. Bu 5000 yıllık bitkinin saflığına, inceliğine, güzelliğine saygı duyuyor, onu seviyor.

Çay tiryakisinin damak zevkini daima ön planda tutan ŞÖLEN ÇAY yönetimi bu nedenle fabrika bünyesindeki laboratuarlarda araştırma, inceleme çalışmalarını titizlikle yapmakta ve ileri teknolojiyi en iyi şekilde kullanıp mükemmele ulaşmayı, ürettiği leziz çayı daha çok çeşitle geniş kitlelere sunmayı hedeflemektedir.

şölen çay kendine ve kalitesine güvenmektedir. Üretimiyle gurur duymaktadır.